Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

arnavutköy evden ve nakliyat hizmeti

ARNAVUTKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısa bir Arnavutköy tarihi,
Arnavutköy'ün yerleşim yeri olarak kuruluş tarihini saptamak oldukça zordur, ancak arşivlerdeki haritalardan bu bölgenin 1850'li ve 1890'lı yıllarda bile (Arnaout Kevi) Arnavutköy adıyla anıldığı, haritalarda da yine aynı şekilde bu adla bulunduğu bilinmektedir.

Arnavutköy, mübadeleden yani yaşayan halkların değişiminden önce yaklaşık olarak 180 adet haneden meydana gelen Rum köylülerin yaşamakta olduğu ve şimdilerde ise "Eski Köy", "Köy içi", "Aşağı Köy" gibi isimlerle anılan bir bölgede yer almaktaydı. 1923 Lozan Anlaşması ile; Yunanistan ve Türkiye Cumhuriyeti arasında "mübadele" protokolünün imza altına alınması ile birlikte göçler başladı. Halkların karşılıklı değişimini öngörmekte olan Protokol ile birlikte bu bölgedeki yerleşik Rum Köylüler Yunanistan'a, Yunanistan Drama (il) bölgesinde yaşamakta olan Türkler ise buraya yerleştirildiler. Türkler, bu bölgeye yerleşim sırasında Rum köylüleri ile beraber yaklaşık 2 aylık bir süreci birlikte yaşamışlardır.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Arnavutköy lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Arnavutköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Arnavutköy'de Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.