Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Avcılar evden ve nakliyat hizmeti

AVCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısa bir Avcılar tarihi,
1912 Balkan savaşı ile birlikte eski Osmanlı vatandaşlarından olan pek çok Türk, Razgrat, Vetota ve Pazarcık bölgelerinden buraya gelmişlerdir. 1960 itibari ile bu bölgeye Anadolu ve Trakya'dan ciddi bir nüfus akımı gerçekleşmiştir. Uzun yıllar boyunca Bakırköy İlçesine bağlı olan Avcılar, 04.07.1987 tarihinden itibaren Küçükçekmece İlçesine bağlanmıştır. Avcılar İlçesi 27.05.1992 tarihinde Küçükçekmece'den ayrılarak Merkez, Denizköşkler, Ambarlı, Cihangir, Mustafa Kemal Paşa, Firüzköy, Üniversite, Gümüşpala ve Tahtakale Mahallelerinin birleşimi ile birlikte ilçe olmuştur. 2002 yılında ise toplam 10 mahalle haline gelmiştir.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Avcılar lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Avcılar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Avcılar'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.