Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Bağcılar evden ve nakliyat hizmeti

BAĞCILAR EVDEN EVE NAKLİYAT

Kısa bir Bağcılar tarihi,
bağcılar, daha önceleri Bakırköy ilçesine bağlıydı, 1992 yılından itibaren ilçe olmuştur. Osmanlı dönemindeyken, yoğunluklu olarak Rumların yaşamakta olduğu MahmutbeyNahiyesi köylerinden biriydi. Bağcılar'ın o dönemlerde ismi Çıfıtburgaz'dır. 1924'te gerçekleştirilen mübadele anlaşmasının öngörüsü ile Mahmutbey ve Bağcılar'daki birçok yere Selânikten gelen Türkler yerleştirildi. Sonrasında ise 1929 yılı itibari ile Bulgaristan'ın Varna kentinden gelen Türkler Çıfıtburgaz Çiftliği denilen mevkiden 17,000 dönüm kadar arazi alarak buraya yerleştiler. 1925 yılında ismi "Yeşilbağ" olarak değişti ve bu isim yaklaşık 1970'lerin sonunda şehirleşme ile birlikte bağcılık yok olana kadar kullanıldı. 1975 yılına kadar geçimini bağcılıktan sağlayan halk, Anadolu'dan İstanbul'a yayılan göç ile çok fazla ve plânsız olarak büyüdü ve 1990'lı yıllara kadar hiç alt yapısı olmayan çarpık bir kent haline geldi. 1992'den itibaren ilçe haline geldi ve Bağcılar'da modern şehirciliğe geçiş çalışmaları gerçekleştirildi. Bugün bu altyapı problemleri büyük ölçüde çözülmüştür.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Bağcılar lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Bağcılar Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bağcılar'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.