Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Bahçelievler evden ve nakliyat hizmeti

BAHÇELİEVLER EVDEN EVE NAKLİYAT

Bahçelievler,
Avrupa yakasında yer alan bir ilçedir. batısında Küçükçekmece, Güneyinde Bakırköy, kuzeyde Bağcılar ve doğudan da Güngören'e komşu konumda bulunmaktadır. 1992 yılında Bakırköy'den ayrılarak bağımsız bir ilçe olmuştur. Bahçelievler, Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer ve Bahçelievler olmak üzere 11 adet mahalleden meydana gelmektedir. Bahçelievler İlçesine bağlı bucak veya köy bulunmamaktadır. Bahçelievler'in bulunduğu bölge, Bakırköy'ün O-1 karayolunun kuzeyine doğru genişlemesi ile meydana gelmiştir. Bahçelievler'in nüfusu oranı, komşu ilçelerindeki gibi 1960'lı senelerden itibaren oldukça hızlı bir şekilde artmıştır. 1960 yılında 8.500 olan nüfus, 5 yıl sonra 1965 yılında 20.881'e yükselmiştir. 1975 yılında da, Bahçelievler'in nüfusu 100 bini aşmıştır.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Bahçelievler lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Bahçelievler Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bahçelievler'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.