Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Başakşehir evden ve nakliyat hizmeti

BAŞAKŞEHİR EVDEN EVE NAKLİYAT

Başakşehir,
İstanbul'un Avrupa yakasında yer alan bir ilçesidir. 2008 yılında Küçükçekmece, Esenler ve Büyükçekmece ilçelerinden koparak, ilçe olmuştur. Başakşehir, doğuda Esenler, kuzeydoğuda Sultangazi ve Eyüp, güneyde Bağcılar, Küçükçekmece ve Avcılar ile batıda Esenyurt ilçesi ve kuzeyde Arnavutköy, komşu konumdadır. Başakşehir 1. ve 2. etapları, Altınşehir merkezi, Güvercintepe, Şahintepe mahalleleri ve Kayabaşı köyü Küçükçekmece Belediyesi'ne, 4. etap ve 5. etap'ı Esenler Belediyesi'ne, Bahçeşehir ise Büyükçekmece ilçesine bağlı bir belde belediyesi durumundaydı. Ancak son yapılan düzenlemeler ile bu semtler birleştirildi ve Başakşehir ilçesi meydana geldi. İlçeye ulaşım, TEM otoyolu ve demiryolu ile sağlanmaktadır. Başakşehire otobüs seferleri de yapılmaktadır. Demiryolu ile ulaşım Ispartakule'deki tren istasyonu üzerinden gerçekleştirilir. 07 Temmuz 2013 tarihinde resmi olarak açılışı yapılan M3 Kirazlı-Başakşehir-Olimpiyatköy Metro Hattı ile Atatürk Olimpiyat Stadyumu ve 5. Etap Metrokent'e kadar metro ulaşımı sağlanmıştır. Bu hat sayesinde Başakşehir'den Kartal'a kadar raylı sistemler ile ulaşım gerçekleştirilebilir duruma getirilmiştir.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Başakşehir lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Başakşehir Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Başakşehir'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.