Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Kadıköy evden ve nakliyat hizmeti

KADIKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Kadıköy,
İstanbul'un Anadolu Yakası'nda yer almaktadır. Kadıköy, Kocaeli Yarımadası'nın güneybatı tarafında bulunmaktadır. Batı ve güneyinde Marmara Denizi, kuzeydoğusunda Ataşehir, kuzeyinde Üsküdar, ve doğusunda Maltepe ilçeleriyle çevrilidir. kadıköy'ün kıyı şeridi yaklaşık olarak 21 km uzunluktadır. Marmara sahili boyuncaHaydarpaşa'dan Bostancıya kadar uzanır bu sahil şeridi. Kadıköyde kıyı şeridi ve buna paralel olarak uzanan ana ulaşım güzergahları, yerleşim yapısını şekillendirir. Daha geride kalan D-100 Karayolu ise Kadıköy'ün kuzey sınırını meydana getirmektedir. Kadıköy'deki yerleşiminin başlangıcı, Haydarpaşa Koyu ve Moda Burnu'nun oluşturduğu alanda bulunmaktadır. Kadıköy'e adını veren yerleşme merkezi ve asıl Kadıköy semti kabaca kuzey ve kuzeydoğuda demiryolu, doğuda Kurbağalıdere ve Kalamış Koyu, batıda ise Marmara Denizi ve Haydarpaşa Koyu'nun sınırladığı kısım olarak belirtilebilir. Bu bahsettiğimiz alan Kadıköy Çarşısı, Yeldeğirmeni ve Moda gibi tarihi yerleşkeleri de kapsayan Rasimpaşa, Osmanağa ve Caferağa mahallerinden meydana gelir. Kadıköy, ancak 19. y.y.'da sürekli iskan alanı haline gelmiş ve İstanbul kenti ile bütünleşebilmiştir. İstanbul'un diğer tarihi yerlerine kıyasla, şehir tarihi içinde oldukça genç bir yerleşim yeri olarak söylenebilir. Anadolu Yakası'nın en eski yerleşim birimlerinden olan Kadıköy, bugün de yakanın en işlek noktasıdır. Kadıköy'de Osmanlı döneminden kalma yapılara da rastlanabilmektedir. Kadıköy ilçesi kent ulaşımı açısından oldukça değerlidir. İstanbul'un çeşitli semtlerini birbirine bağlayan bazı ana ulaşım yolları Kadıköy İlçesi'nde yer almaktadır. 2015 yılında yapılan "İstanbul'da Yaşam Kalitesi Araştırması"nda tüm ilçeler arasında 2. sırada seçilmiştir.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Kadıköy lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Kadıköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Kadıköy'de Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.