Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Kartal evden ve nakliyat hizmeti

KARTAL EVDEN EVE NAKLİYAT

Kartal,
İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan ilçelerinden bir tanesidir. Marmara Denizinin kıyısında ve Kocaeli Yarımadası'nın güney batısında bulunan, 2008'de yapılan sayıma göre 501,209 (TÜİK) ve mücavir alanı ile birlikte yüzölçümü 48.000 m²'dir. Kartal ilçesinin, batısında Maltepe, kuzeyinde Sancaktepe, kuzeydoğusunda Sultanbeyli ve doğusunda Pendik ilçeleri yer alır. İstanbul'un en yüksek yeri olan Aydos Dağı ve İstanbul'un Balkonu olarak bilinen Yakacık Tepesi de yine Kartal'da bulunmaktadır. Kartal ilçesi, Kocaeli yarımadasının güneybatı kısmında yer almaktadır. Kuzeyinde Sultanbeyli ve Sancaktepe ilçeleri, Batısında Maltepe, Doğusunda Pendik, Güneyinde ise Marmara Denizi yer almaktadır. Kartal 20 adet mahalleden meydana gelmektedir. Bünyesinde 186 tane cadde ve sokağı bulunmaktadır. Kartal'daki ilk vapur iskelesi 1857 senesinde yapılmıştır. Kartal'da ulaşım demiryolu, denizyolu ve otoyol ile sağlanır. Kartal, Kurtköy'de bulunan Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı'na 15 km mesafe uzaklıktadır. Fatih Sultan Mehmet Köprüsü ve Boğaziçi Köprüsü'ne giden otobanlar ile E5 karayolu Kartal ilçesi üzerinden geçmektedir. Kadıköy-Kartal arasındaki Bağdat Caddesi ve Tuzla ile Bostancı arasındaki sahil yolu, Kartal'daki diğer karayolu ulaşım seçeneklerindendir. Ayrıca Temmuz 2012 yılında kullanıma açılan Kadıköy-Kaynarca metrosunun bir durağı da yine Kartal'dadır. Kartal ulaşım açısından oldukça değerli bir ilçemizdir.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Kartal lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Kartal Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Kartal'de Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.