Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Sultangazi evden ve nakliyat hizmeti

SULTANGAZİ EVDEN EVE NAKLİYAT

Sultangazi,
İstanbulun Avrupa Yakası'nda yer alan bir ilçesidir. 2008 senesinde Gaziosmanpaşa'ya bağlı 14 adet, Eyüp ve Esenler'e bağlı ise 1'er adet mahallenin bir araya gelişi ile kurulmuştur. Denizden 50 metre kadar yükseklikte, 36 km² yüz ölçüme sahiptir. Sultangazi ilçesi güneyde Gaziosmanpaşa, Doğuda Eyüp, kuzeybatıda Başakşehir, Batıda Esenler, ilçeleri ile komşudur. İlçe, yüzölçümü büyüklüğü ile İstanbul ilçeleri arasında 19. sırada yer almaktadır. 16 adet mahalleden oluşmaktadır. Sultangazi ilçesinde Alibey barajı, Cebeci taş ocakları ve birkaç adet minik akarsu yer almaktadır. Alibey barajı 1975 - 1983 yılları arasında içme, kullanma ve sanayi suyu temini amacı ile kurulmuştur ve hala daha Avrupa yakasının içme suyu ihtiyacının büyük bir kısmını bu baraj sağlamaktadır. İlçe sınırları içerisinde Vakıf Üniversitesi yer almaktadır.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Sultangazi lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Sultangazi Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Sultangazi'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.