Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Bakırköy evden ve nakliyat hizmeti

BAKIRKÖY EVDEN EVE NAKLİYAT

Bakırköy,
Çatalca Yarımadası üzerinde, İstanbul'un batı yarısında, Marmara Denizi'nin kuzeydoğu sahillerinde bulunmaktadır. 1926 senesinde kurulan Bakırköy İlçesinin sınırları 1992 senesinde şekillenmiştir. Bakırköy İlçesini kuzeyden Bahçelievler, batıdan Küçükçekmece, güneyden Marmara Denizi, kuzeydoğudan Güngören ve doğudan Zeytinburnu ilçeleri sarmaktadır. İlçe sınırlarında kuzeyindeki E-5 Karayolu sınırı olup, Güngören ve Bahçelievler ilçeleri; doğusunda Çırpıcı deresi güneyinde Marmara Denizi sınır olup, Zeytinburnu ilçesi, batısında ve kuzey-batısında ise Küçükçekmece ilçesi yer almaktadır. Bu sınırlar dahilinde Bakırköy ilçesi 35 km² bir alana sahiptir. Bakırköy Toplamda 15 adet mahalleden oluşmaktadır. 1926 yılında ilçe olan Bakırköy'den; 1957 yılında Zeytinburnu, 1987 yılında Küçükçekmece ayrılarak ilçe olmuştur. 1992 yılında ise Bağcılar, Bahçelievler, ve Güngören Bakırköy'den; Avcılar ise Küçükçekmece'den ayrılmış ve ilçe haline gelmiştir. Bakırköy İstanbul'un eski ve gelişmişilçelerinden bir tanesidir.

Hatipoğlu Nakliyat ile ev ve ofis taşıma hizmetlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Hatipoğlu Nakliyat firması, 1990 yılından bugüne pek çok sayıda evden eve nakliye ve ofis taşımacılık hizmetlerini kaliteli bir şekilde müşterilerine sağlamıştır. Kaliteli ve güvenli hizmet verme ilkeleri ile de sağlam adımlarla yolunda ilerlemektedir. Hatipoğlu Nakliyat ile evden eve nakliye konusunda oldukça memnun kalacağınız bir hizmete sahip olacağınızın garantisini vermekteyiz. Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul Bakırköy lokasyonunda gerçekleştirmeyi planladığınız, evden eve nakliye ya da ofis taşımacılık hizmetlerini bizleri arayarak anında alabilirsiniz.

Bakırköy Evden Eve Nakliyat hizmetimiz ile ev ya da ofis taşıma işlerinizi gerçekleştirmek için Hatipoğlu Nakliyat ekibi her zaman hazırdır. Telefon numaralarımız ile bizlerle irtibata geçerek Eski adresinizden Yeni adresinize taşınma sürecinizi sıkıntısız, problemsiz, rahat ve aynı zamanda sizi yormayacak bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olmayı hedeflemekteyiz. Bakırköy'da Evden Eve Nakliye konusunda uzun yıllardır var olan deneyimlerimiz ile her geçen sene sizlere daha iyi, daha kaliteli hizmet vermeyi ve bunu da güveninizi sağlayarak gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.