Hatipoğlu Nakliyat ile İstanbul ve İzmirde Kaliteli, Güvenli Ev ve Ofis Taşımacılık Hizmetleri

Hatipoğlu Nakliyat

HATİPOLU NAKLİYAT

HATİPOĞLU Evden Eve Nakliyat çalışma disiplini, ekipler çalışkanlığı, hızlı lojistik destek performansı, dürüstlüğü ve müşteri memnuniyet alt yapılı çalışması ile sektöründe diğerlerinden ayrılarak sevilen bir yer edinmiştir. Hatipoğlu kurum olarak; önümüzdeki yıllara personel eğitimi ve teknoloji takibi ile kendini hazırlayarak her zaman güncel tutmaktadır. Daha iyi hizmet için teknolojiyi takip ediyor yenilikleri herkesten önce biz uyguluyoruz.

1990 yılından beri biriken deneyimimiz ile evden eve, ofis ve işyeri taşımalarında; işçi sağlığı ve iş güvenliğini esas alarak, eşya ve makinalarınızın zarar görmeden bulunduğu mekandan hazırlık, paketleme, taşınma ve yükleme aşamalarından, taşınacağı mekana sevki, boşaltılması, taşınması ve yerleştirilmesi aşamalarına kadar her detaya pratik ve ekonomik çözümler üretmeyi ilke edinen çalışma anlayışımız ile Türkiye'nin en iyi, profesyonel nakliyat firması olmayı hedefliyoruz.

Nakliyat ın her aşamasında eşyalarınızın zarar görmesini önlemek amacıyla ürettiğimiz çözümlerde maliyet bilinci ile güvenliği ön planda tutarak, nakliyat sektöründe öncü çözümler üretmek, inovasyon bilinci ile yenilenen ekibimiz ve araçlarımızla müşterilerimize taşınmayı zaman kaybetmeden pratik ve ekonomik yaklaşımlarla yer değiştirmeyi kolaylaştırmak misyonumuzdur.

hatipoğlu nakliyat